MIKROpigmentacja – WIELKA zmiana

 

Metoda dla tych, którzy chcą skutecznie zakryć mankamenty estetyczne na swoim ciele. Mikropigmentacja polega na zmianie kolorytu skóry tak, aby odzwierciedlić jej naturalny wygląd. Jest to świetny sposób na poprawę wyglądu, a co za tym idzie – komfortu psychicznego.

indexazak (1)

Mikropigmentacja medyczna

to precyzyjna technika, która umożliwia wierne odzwierciedlenie naturalnego koloru skóry Pacjenta. Naturalne efekty pozwalają zapomnieć o problemach estetycznych, a nawet traumatycznych wydarzeniach – w przypadku blizn powypadkowych czy po samookaleczeniu się. 

 

Proces

Podczas zabiegu wypełniam konkretne miejsca na ciele dopasowanym barwnikiem, który ukrywa niechciane blizny. Dzięki tej technice mogę również odtworzyć brodawkę sutkową u kobiet po rekonstrukcji piersi czy włosy na skalpie u osób z problemem łysienia. 

Wskazania do zabiegu: 

przed po

USTA PO ROZSZCZEPIE WARGI

Mikropigmentacja medyczna to idealne wzmocnienie efektów mikropunktury w walce z bliznami po rozszczepie wargi. Nadaje okolicom ust naturalny wygląd i kolor, przywracając pewność siebie i promienny uśmiech. Odkryj, jak mikropigmentacja może odmienić Twoje życie!

REKONSTRUKCJA BRODAWKI I OTOCZKI SUTKOWEJ

Czas na odzyskanie pewności siebie i pełni kobiecości! Mikropigmentacja medyczna jest świetnym sposobem na wierną rekonstrukcję brodawki i otoczki sutkowej. Przywróć harmonię oraz komfort nie tylko w życiu codziennym, lecz także w intymnych chwilach. Poczuj się znowu sobą i pozwól zapomnieć o przebytej chorobie!

SMP SKÓRY GŁOWY

Jeśli borykasz się z problemem łysienia, SMP skóry głowy może być skutecznym sposobem na pozbycie się kompleksów poprzez estetyczne odtworzenie mieszka włosowego na skalpie. Odzyskaj pewność siebie i ciesz się nowym wyglądem. Odkryj, jak mikropigmentacja może zmienić Twoje życie!

BLIZNY RÓŻNEGO RODZAJU

Mikropigmentacja medyczna może być świetnym wzmocnieniem efektów mikropunktury różnego rodzaju blizn. Poprzez dobranie odpowiednich barwników pozwala na wiernie odtworzenie kolorytu skóry. Czas przestać się martwić o blizny widoczne na Twoim ciele!

DEPIGMENTACJE SKÓRNE

Nieprawidłowa pigmentacja skórna może wpływać na nasz komfort i samoocenę za każdym razem, kiedy spojrzymy w lustro. Na szczęście mikropigmentacja medyczna poprzez wprowadzenie w skórę odpowiednio dobranych barwników – przywraca naturalny wygląd i pomaga w pozbyciu się kompleksów. Odkryj, jak mikropigmentacja może przywrócić równowagę i estetykę Twojej skórze!

PLASTYKA POWIEK

Jeśli jesteś po blefaroplastyce powiek to jest to idealny zabieg dla Ciebie. Dzięki mikropunkturze blizn uzyskasz natychmiastowy efekt rozluźnienia powiek. Blizny przestaną ciągnąć, wyrówna się struktura oraz kolory skóry, przez co blizny staną się niewidoczne.

Jak mikropigmentacja medyczna może pomóc na Twój problem estetyczny?

    Mikropunktura jako przygotowanie do mikropigmentacji

    Mikropunktura pozwala przygotować skórę w celu uzyskania jeszcze lepszych i trwalszych efektów. Niezależnie czy jest to skóra głowy Pacjenta, czy niechciana blizna – mikropunktura może być pierwszym krokiem do zabiegu mikropigmentacji medycznej.