MIKROpunktura

WIELKA zmiana

Metoda dla tych, którym zależy na skutecznej i naturalnej terapii blizn. Mikronakłucia stymulują skórę do regeneracji bez wprowadzania preparatów. Mikropunktura pozwala niwelować blizny, które oprócz powodowania defektów wizualnych – mogą negatywnie wpływać na zdrowie.

Mikropunktura to innowacyjny, naturalny i skuteczny sposób radzenia sobie z bliznami oraz odmładzania skóry. Niezależnie czy są to przebarwienia, rozstępy, blizny po cesarskim cięciu, rozszczepie wargi, samookaleczeniu, czy blefaloplastyce – dzięki precyzyjnemu nakłuciu skóry sterylną igłą, mogę zmobilizować organizm Pacjenta do autoregeneracji.

Proces

Proces, który uruchamiam, polega na stymulacji komórek skóry: impuls elektromagnetyczny dociera do mózgu, a następnie mózg wysyła sygnał zwrotny w miejsce poddane zabiegowi. Mikropunktura to obecnie najskuteczniejsza metoda terapii blizn na świecie. Powoduje realną zmianę u Pacjenta już po pierwszym razie. Sztywne blizny dające uczucie ściągnięcia, stają się bardziej elastyczne i mniej widoczne. 

Wskazania do zabiegu

Blizny na ciele to nie tylko mankamenty estetyczne, lecz często także przyczyna dyskomfortu fizycznego i bólów w różnych częściach ciała. Niezależnie czy blizna jest świeża, czy stara – mikropunktura jest w stanie sobie z nią poradzić! 

Rodzaje blizn kwalifikujących się do zabiegu: 

BLIZNA PO CESARSKIM CIĘCIU

Mikropunktura blizn nieoceniona jest przy bliznach po cesarskim cięciu. Dzięki tej metodzie działam wielowymiarowo- nie tylko pod względem estetycznym, ale przede wszystkim funkcjonalnym i psychicznym. Wykonanie zabiegu mikropunktury przy tego rodzaju bliznie pozwala zapomnieć o dyskomforcie związanym z ciągnięciem blizny, zrostach, bólach w odcinku lędźwiowym, miejscową utratą czucia i ograniczonej mobilności. Pozwala także poznyć się traumy, która często towarzyszy po porodzie i w wielu przypadkach jest wypierana przez kobiety lub prowadzi do depresji, o czym się nie mówi.

Uzyskany efekt na zdjęciu – po 4 zabiegach mikropunktury.

USTA PO ROZSZCZEPIE WARGI

Chcesz pozbyć się uporczywej blizny po rozszczepie wargi? Odkryj sposób na swobodny uśmiech i klarowną wymowę dzięki skutecznemu zabiegowi mikropunktury. Uczucie “ciągnięcia” zaczyna ustępować już po pierwszej wizycie! W celu wzmocnienia efektów, możesz sięgnąć po mikropigmentację medyczną, która wyrówna koloryt i zapewni naturalny wygląd w okolicach ust.

Uzyskany efekt na zdjęciu – po 4 zabiegach mikropunktury.

BLIZNY POTRĄDZIKOWE

Blizny potrądzikowe są źródłem dyskomfortu niezależnie od płci. Z pomocą przychodzi mikropunktura. Już po kilku sesjach doświadczysz efektu “wypłycenia” blizn, odzyskując pewność siebie i komfort w codziennym funkcjonowaniu. Nie musisz już zakrywać twarzy mocnym makijażem. Naturalna metoda mikropunktury zapewni Ci naturalny wygląd!

Uzyskany efekt na zdjęciu – po 2 zabiegach mikropunktury.

przed po

BLIZNY POOPARZENIOWE

Jeśli borykasz się z bliznami pooparzeniowymi, mikropunktura to zdecydowanie zabieg dla Ciebie. Skóra wówczas staje się bardziej elastyczna i jednolita pod względem kolorytu, poprawiając Twoją mobilność oraz wygląd. Przykre dolegliwości związane z “ciągnięciem” blizn ustępują już po kilku sesjach, dając ulgę oraz komfort w codziennym funkcjonowaniu.

Uzyskany efekt na zdjęciu – po 2 zabiegach mikropunktury.

BLIZNY PO SAMOOKALECZENIU

Blizny po samookaleczeniu to nie tylko mankament wizualny, ale też ślad po trudnych chwilach z przeszłości. Mikropunktura umożliwia pozbycie się blizn, przynosząc ulgę od uczucia wstydu i uwalniając od traumatycznych wspomnień. Nie czekaj dłużej – daj sobie szansę na uzdrowienie. Zacznij nowy etap w swoim życiu już teraz!

BLIZNY POOPERACYJNE

Mikropunktura może być kluczem do poprawy estetyki i funkcjonalności w przypadku blizn pooperacyjnych. Czasami nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo taka blizna wpływa na nasze codzienne funkcjonowanie. Jeśli zastanawiasz, jak Twoja blizna po operacji może oddziaływać na zdrowie – skontaktuj się ze mną już dziś!

BLIZNY POWYPADKOWE

Blizny po wypadkach stanowią nie tylko problem funkcjonalny i wizualny, lecz także przypominają o traumatycznych wydarzeniach. Mikropunktura pomoże uporać się z śladami po wypadku, przywracając pewność siebie i komfort w codziennym życiu.

BLIZNOWCE, KELOIDY

Bliznowce i keloidy to szczególny rodzaj blizn. Nie tylko stanowią duży defekt wizualny, ale też utrudniają swobodę ruchu i powodują szereg niechcianych konsekwencji w ciele. Mikropunktura umożliwia wygładzenie i uelastycznienie blizn, dając ulgę już po pierwszym zabiegu!

PRZEBARWIENIA, ODBARWIENIA

Mikropunktura nie tylko wpływa na uelastycznienie skóry, lecz także umożliwia ujednolicenie kolorytu i pozbycie się przebarwień. Niezależnie czy zmagasz się z przebarwieniami na twarzy, czy w innych częściach ciała – zabieg ten wydobędzie Twój blask i pozwoli cieszyć się promiennym, jednolitym kolorytem skóry!

Jak Twoja blizna może wpływać na samopoczucie i funkcjonowanie organizmu?

    Mikropigmentacja medyczna wzmocnieniem efektów po mikropunkturze

    Kiedy po zabiegu mikropunktury blizna jest płaska i elastyczna – można zastosować zabieg mikropigmentacji medycznej w celu odzwierciedlenia struktury i kolorytu skóry. Pozwoli to osiągnąć jeszcze lepsze efekty estetyczne.