Makijaż permanentny

 

Dla tych, którzy cenią sobie wygodę i naturalne podkreślenie swojej urody. Dzięki makijażowi permanentnemu zdobędziesz pewność siebie, zaoszczędzisz czas i zyskasz idealnie podkreślone usta, brwi czy powieki.

anna

Makijaż permanentny

dla jednych może być subtelnym podkreśleniem urody, a dla innych drogą do odbudowania pewności siebie – tak, jak w przypadku makijażu ust u osób po rozszczepie wargi. Wieloletnie doświadczenie w makijażu permanentnym pozwala mi pomagać Klientom holistycznie, bez względu na wiek.

Wskazania do zabiegu

Ta bezpieczna i obecnie bardzo popularna metoda polega na wprowadzeniu pigmentu w głąb skóry, aby stworzyć trwałą kreskę na powiece, idealne brwi czy pełne usta. Dzięki makijażowi permanentnemu nie musisz poświęcać dodatkowego czasu na podkreślenie swojej urody. Budzisz się już gotowa do wyjścia! 

Brwi

Dzięki szerokiemu wyborowi technik pigmentacji – każdy, niezależnie od wieku, może otrzymać brwi idealnie pasujące do jego kształtu twarzy. Profesjonalne i jakościowe barwniki pozwolą uzyskać naturalne i długotrwałe efekty.

Usta

Idealny kontur, wyrównana asymetria, delikatne uwydatnienie ust – mam na to sposób! Niekiedy po przebytych opryszczkach kontur rozmywa się i zmienia kształt ust. Innym razem usta po rozszczepie wargi tracą swój prawidłowy kształt. Makijaż permanentny skutecznie poradzi sobie z tymi problemami.

Powieki

Doskonale podkreślone oczy i zagęszczenie optyczne linii rzęs pozwolą uzyskać magnetyczne spojrzenie. To rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę, czas i nienaganny wygląd – bez martwienia się o rozmycie kreski na powiece.

Certyfikaty

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, regularnie biorąc udział w najlepszych, również zagranicznych szkoleniach, sympozjach, webinarach i pokazach. Moje doświadczenie to nie jedynie kolejne certyfikaty oprawione w ramkę, ale realna wiedza i praktyka, dzięki którym mogę pomóc i Tobie!