Szkolenia

 

Częścią mojej misji jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z innymi. Dlatego też prowadzę szkolenia jako certyfikowana trenerka Long-Time-Liner, a także prywatnie jako Anna Żak, specjalistka od mikropunktury, która wypracowała metodę autorską. Jeśli tak jak ja lubisz pomagać, masz poczucie estetyki i nie boisz się wyzwań – zapraszam!

Autorska metoda mikropunktury Anny Żak 

Na bazie własnego doświadczenia i wiedzy wyniesionej ze szkoleń – wypracowałam autorską metodę, która umożliwia osiągać jak najlepsze efekty w terapii blizn. Charakteryzuje się ona holistycznym podejściem: od rozpoznania blizny, przez pracę manualną z igłą, aż po doradztwo w dalszych etapach gojenia np. na bazie współpracy z fizjoterapeutą. 

Blizny mogą być różne, a także inaczej wpływać na zdrowie i samopoczucie konkretnego Pacjenta. Dlatego do każdego podchodzę indywidualnie – chcę jak najlepiej rozpoznać jego potrzeby i dopasować sposób działania. Empatia oraz profesjonalizm to wartości, które towarzyszą mi od początków kariery i to głównie o nie opiera się moja metoda. 

Dostępne szkolenia:

Szkolenie z autorskiej metody mikropunktury Anny Żak

Dowiesz się, jak poprawnie I skutecznie przeprowadzić zabieg mikropunktury. Podzielę się z tobą własną metodą, która charakteryzuje się unikalnym podejściem do pacjenta. Blizny to delikatny temat – nie tylko przeszkadzają wizualnie, lecz także obniżają samoocenę czy negatywnie wpływają na zdrowie.

Pigmentacja medyczna Long-Time-Liner

Szkolenie pigmentacja medyczna piersi Long-Time-Liner (2 dni) – dowiesz się, jak pomagać kobietom w odzyskaniu pewności siebie. Nauczysz się wykonywać zabieg pigmentacji estetycznej otoczki brodawki sutkowej pod względem estetycznym, rekonstrukcji otoczki brodawki sutkowej u kobiet po mastektomii, a także kamuflażu blizn na piersiach po operacjach. 

Szkolenie pigmentacja medyczna ust po rozszczepie (2 dni) – poznasz metodę pigmentacji medycznej ust z blizną, korekty czerwieni wargowej po rozszczepie ust, a także rekonstrukcji czerwieni wargowej oraz kształtu ust. Dzięki Twojej pracy osoby, które od urodzenia nie są zadowolone ze swojego uśmiechu,  mogą uzyskać pożądany efekt. 

Szkolenie pigmentacja medyczna blizn i bielactwa (2 dni) – szkolenie to pozwoli wykonywać zabiegi retuszujące blizny na ciele powstałe w wyniku operacji i urazów ciała, a także plamy powstałe w wyniku choroby bielactwa.

Szkolenie pigmentacja medyczna brwi oraz oczu po chemioterapii i alopecji (2 dni) – poznasz metody wykonywania makijażu permanentnego brwi i oczu u osób, które w wyniku przebytej choroby straciły rzęsy i włosy w łuku brwiowym. 

Szkolenie mikropigmentacja skóry głowy (3 dni) – dowiesz się, jak dzięki pigmentacji medycznej możesz pomagać osobom zmagającym się z łysieniem poprzez optyczne zagęszczenie “włosów” na skalpie.

Szkolenie Masterclass Areola 3D (1 dni) – jeśli już zajmujesz się pigmentacją medyczną piersi, to szkolenie pozwoli Ci nauczyć się unikalnej techniki pigmentacji medycznej piersi z efektem 3D, używanej podczas zabiegów rekonstrukcji otoczki brodawki sutkowej u osób po mastektomii.

Bye-Bye Pigment Remover Long-Time-Liner

Nauczysz się, jak bezpiecznie i skutecznie usuwać makijaż permanentny. Preparaty nie zawierają kwasów ani substancji toksycznych, a opierają się na roztworach alkalicznych

Podstawowe szkolenia z makijażu permanentnego Long-Time-Liner

Licencja 1 (10 dni) – uzyskasz podstawową licencję, uprawniającą Cię do wykonywania zabiegów pigmentacji estetycznej ust, oczu i brwi.

Szkolenie Step by Step (3 dni) – po trzydniowych tematycznych szkoleniach uzyskasz certyfikaty Stylista oczu Long-Time-Liner, Stylista brwi Long-Time-Liner, Stylista ust Long-Time-Liner. 

Zmiana metody (5 dni) – jeśli wykonujesz już makijaż permanentny, ale chcesz zmienić metodę – to szkolenie jest dla Ciebie. 

Zaawansowane szkolenia z makijażu permanentnego Long-Time-Liner

Szkolenie Elite Linergist (5 dni) – jeśli jesteś ambitną linergistką metody Long-Time-Liner, ale chcesz podnieść swoje umiejętności, zdobywając najwyższy stopień w hierarchii linergistek – koniecznie skorzystaj z tego szkolenia.

Szkolenie Elite TOP Linergist (3 dni) – zdobędziesz możliwość uzyskania najwyższego tytułu w hierarchii Long-Time-Liner poprzez doskonalenie technik pigmentacji i pracy z Klientem.

Dzień Doszkalający – dzięki temu szkoleniu poczujesz się pewniej w swojej pracy, uzupełnisz braki wiedzowe i udoskonalisz warsztat.

Masterclass

Szkolenie Masterclass Supreme Hair Brow (1 dzień) – nauczysz się tu, jak wykonywać idealne i naturalnie wyglądające brwi makijażem permanentnym.

Szkolenie Masterclass Excellent Eyeliner (1 dzień) – opanujesz do mistrzostwa wykonywanie idealnej kreski na powiece.

Szkolenie Masterclass Shadow Eyeliner (1 dzień) – zyskasz wiedzę, jak wykonywać kreskę dla Klientek, dla których zwykła linia to za mało. Shadow Eyeliner to technika pigmentacji oczu polegająca na wykonaniu perfekcyjnej kreski na powiece górnej z cieniowaniem.

Szkolenie Masterclass Extra Color Lips (1 dzień) – zdobędziesz unikalną wiedzę, jak osiągnąć w swojej pracy umiejętność pigmentacji idealnie pięknych, nasyconych kolorem ust.

Szkolenie Masterclass Nude Lips (1 dzień) – nauczysz się najmodniejszej techniki pigmentacji ust w efektem no make-up, jednocześnie urozmaicając swoją ofertę.

Szkolenie Masterclass Aquarelle Lips (1 dzień) – zyskasz wiedzę na temat nowej techniki pigmentacji ust, wykorzystującej serię akwarelowych barwników, które pojawiły się na rynku dopiero w 2018 roku.

Szkolenie Masterclass Intense Ombre Lips (1 dzień) – dowiesz się, jak wykonywać ciekawy i modny efekt ombre na ustach Twoich przyszłych Klientek.

Historie klientów

Historie moich Pacjentów to idealne przykłady tego, jak niepozorne blizny mogą wpływać na samopoczucie i przede wszystkim zdrowie. Mikropunktura oraz mikropigmentacja medyczna pomogły już wielu osobom, realnie zmieniając ich życie na lepsze. Przekonaj się i Ty!